ВИДЕО: Во нејзин стил - Елен за Ноќта на вештерките се маскираше во Ники Минаж

Познатата водителка Елен Деџенери за ноќта На вештерките се маскираше во Ники Минаж. Таа пријатно ги изненади и ги насмеа сите гледачи.

Таа за да го комплетира изгледот на неа стави лажни гради и се претвори во сексапилната Ники Минаж.

01.11.2013 - 12:30

најчитано сега