Видео во живо од апсењето на третиот теротист од Брисел

Наџим Лахру е третиот терорист од вчерашните бомбашки напади кој не се разнесе на аеродромот во Брисел каде загинаа 31 лице а 200 се повредени, е уапсен.

 
 
23.03.2016 - 11:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега