ВИДЕО: Вратете се во 90тите - најпопуларните македонски ТВ реклами од минатиот век

Децата од 90-тите сигурно се сеќаваат на незаборавните ретро реклами кои што и ден-денес ги потпевнуваат нивните џинглови. Потсетете се како изгледаше и звучеше македонската продукција на реклами пред повеќе од 20 години. 

 
 

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 13:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега