ВИДЕО: За само 48 часа ова видео има преку милион прегледи - малата Илма од X Factor го воодушеви целиот Балкан!

Настапот на Илма Карахмет која има само 13 години и ја воодушеви публиката и жирито на X Factor, е погледнат преку 1.000.000 пати на Јутјуб за само 48 часа!

Малата Илма по својот настап изјави дека никогаш претходно во животот не се чуствувала толку убаво и дека секој ден проверува колку луѓе го погледнале нејзиниот настап, бидејќи тоа ја прави навистина среќна.

За потсетување, ова е настапот кој го воодушеви целиот Балкан!

01.11.2013 - 11:39

најчитано сега