ВИДЕО: „Заев те чека Шутка, ТикТак, ТикТак..“

Лидерот на ГРОМ во емисијата Пулт на Радио Слободна Македонија зборуваше за актуелната политичка ситуација во Македонија. На Зоран Заев му порача дека го чека затвор.

 

 

Оцени ја веста

03.04.2015 - 12:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега