ВИДЕО: Живојиновиќ уживаат на Малдиви - Брена и Пријовиќ ги покажаа луксузните соби

Српската дива Лепа Брена заедно со своето семејство замина на егзотично патување. Брена, Боба, Филип и Стефан, како и Александра Пријовиќ со малиот Александар се наоѓаат на Малдивите, каде ќе го поминат наредниот период.

Семејството прво беше во Дубаи, а потоа се „пресели“ на Малдиви каде максимално уживаат во преубавото време, но и во луксузот кој таму им е достапен

На Брена, како и на Александра најмногу ѝ се допаднала собата од која директно се влегува во вода, па снимиле како изгледа.

 
 
 
View this post on Instagram

Maldives

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Jan 18, 2020 at 5:50am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 23:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега