Владата денеска ќе одржи седница

Владата на Република Македонија најави дека денеска во 12:00 часот ќе се одржи седница преку видео-конференциска врска.

Од Владата велат дека за донесените заклучоци, јавноста ќе биде информирана по завршувањето на седницата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.08.2020 - 09:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега