Владо Јовановски: Сол и солза за сите неправди (ВИДЕО)

Актерот Владо Јовановски го сподели видеото на Игор Дурловски за кое тој објасни дека е за сите кои биле крај него и за блиските кои му станале далечни.

- СОЛ!

СОЛЗА!
СОЛ - ЗА СИТЕ НЕПРАВДИ!

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 19:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега