ВМРО-ДПМНЕ: Со пораките до Тачи Заев на дело покажа како се витка кичмата

Зоран Заев покажа како изгледа виткање на кичма пред некого. Овие пораки покажуваат како СДСМ планира да ја витка кичмата. Ни беше срам и имавме огромно чувство на непријатност кога ги читавме овие СМС пораки. Вакво недостоинство досега не покажал ниту еден политичар, па ниту Тито Петковски. Граѓаните ќе знаат што значи виткање на кичма и кои политичари СДСМ ги нуди за клучните позиции во Република Македонија

(Интегрален текст од писмена реакција на ВМРО-ДПМНЕ)

20.03.2014 - 17:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега