Во Ѓорче за време на силниот земјотрес луѓе скокаа од прозори (ВИДЕО)

Видеото е снимено за време на најсилниот земјотрес во неделата во 15:10 часот.

Погледнете:

 
 
13.09.2016 - 17:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега