ВО ЖИВО: Еве што се случува во моментов во Брисел

По крвавите напади во кои има и загинати и повредени, еве што се случува во моментов во Брисел.

 
 
22.03.2016 - 13:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега