ВО ЖИВО: Изјави на премиерите Ковачевски и Брнабиќ

Изјави на премиерите на Северна Македонија и Србија, Димитар Ковачевски и Ана Брнабиќ на Регионалниот самит во организација на Македонија 2025.

18.05.2022 - 11:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега