ВО ЖИВО: Обраќање до јавноста на Премиерот Никола Груевски

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, ќе и се обрати на јавноста.

Обраќањето е најавено за во 19:00 часот.

Обраќањето ќе се одржи во просториите на Владата на Република Македонија

Обраќањето во живо можете да го следите на ТВ Сител

 
 
14.01.2016 - 18:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега