ВО ЖИВО: Прес-конференција на директорот на „Слобода Превоз“ Ленин Јовановски

Прес-конференција на директорот на „Слобода Превоз“ Ленин Јовановски

 

01.12.2022 - 11:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега