ВО ЖИВО: СДСМ ја почнува кампањата од Битола

Изборната кампања за претстојните локални избори владејачката СДСМ ја почнува во Битола.

Следете во живо:

27.09.2021 - 20:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега