ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ го слави 31. роденден

ВМРО-ДПМНЕ вечерва го прославува 31. роденден на Античкиот амфитеатар во Охрид. Како што соопшти партијата, на прославата ќе се обратат претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и генералниот секретар, Христијан Мицкоски и Ѓорѓи Сајковски.

16.06.2021 - 19:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега