Возач жив изгорел во автомобил во Белград

Едно лице загина вечерва во сообраќајка која се случи околу 22.30 часот во Белград.

Според првите информации на медиумите, несреќата се случила кога возачот изгубил контрола и удрил во бандера.

Иако пожарникарите се обиделе да му помогнат на возачот, сепак тој заработил сериозни повреди и починал на лице место, објави српски „Курир“.

На лице место се пожарникари, Итна помош и полиција и се врши увид.

15.08.2022 - 23:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега