Вознемирувачко фото: Пронајдено машко тело на Шар Планина

Пронајдено е машко безживотно тело во Шар Планина, јавува ТВ 21.

Телото го пронашол планинар, а случајот веднаш го пријавил во полиција. Од тетовската полиција за ТВ21 велат дека се уште нема потврда дали се работи за мигрант, потребно е да се направат испитувања.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.02.2020 - 13:39
Фото: 
ФОТО: ТВ21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега