Временска за до крајот на месецот - што не чека по дождот?

По дождот, еве какво време не чека до крајот на месецот. Ова е временската прогноза:

 

 

 

 

21.08.2017 - 20:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа