Временска за до крајот на месецов - не чекаат пресврти

Ова е временската прогноза за до крајот на месецот.

Еве што не чека според временската на Accuweather.

 

 

 

19.11.2018 - 20:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега