Заев во паника почна да се заканува на Facebook: Објавете па ќе видите што се Анонимуси

По информацијата дека хакери кои се претставуваат како Анонимуси дошле до материјалите со кои располага СДСМ, Заев побара од неговите следбеници на ФБ да навиваат за него.

 

 

Оцени ја веста

17.02.2015 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега