Залутан куршум заврши во домот на скопјанка

Скопјанка пронашла залутан куршум во својот дом во текот на вчерашниот ден.

МВР информира дека во 22 часот и 20 минути вчера, 21-годишната Б.Ј. пријавила дека на улицата “Катлановска“ во домот пронашла зрно од залутан куршум.

Извршен бил увид и се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 18:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега