Запросување на црвениот тепих во Кан: Чешкиот тајкун ја запроси 40 години помладата девојка

Чешкиот тајкун Милош Кант ги фрли во втор план убавиците кои се натпреваруваат која најдобро ќе изгледа на Канскиот фестивал, откако пред сите на црвениот тепих ја запроси 40 години помладата реалити-ѕвездата Маргарита Араха.

Маргарита (25) се согласи да се омажи за 65-годишниот тајкун, а потоа и позираа пред бројните фотоапарати.

Тие се запознале во клубот на Милош, во кој сега Маргарита е менаџерка.

„Реков да! Најдобриот момент во мојот живот! Толку многу те сакам, напишала Маргарита на инстаграм-профилот покрај фотографијата од запросувањето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.05.2019 - 12:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега