Затворениците му посакаа „Добредојде" на монструмот кој ја претепа Ивана - Цела полиција се плаши за него

Младиот Џорџе ласковиќ кој ја масакрираше својата девојка Ивана, брутално претепувајќи ја, кршејќи и заби и ребра, сега е во самица во затворот каде затворениците веднаш му посакале „Добредојде".

Тој стравува за својот живот па затоа е во самица, бидејки само што дошол до решетките другите затвореници му порачале дека ќе го претепаат до смрт за тоа што го направил на млада девојка.

- Кукавицо, крена рака на жена, ќе те претепаме, сега ќе видиш како се тепа жена, велеле затворениците.

Српскиот Курир пишува дека сега живее во страв зошто знае дека затворениците не простуваат кога ќе се крене рака на жена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2019 - 08:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега