ЖАЛОСНО: Унгарците како стока ги третираат мигрантите

Вознемирувачко видео  денеска се појави на социјалните мрежи во кое покажува каков третман имаат мигрантите во Унгарија. Како Унгарците им делат храна на мигрантите погледнете на овој ЛИНК... ќе се запрепастите. 

 

 

Оцени ја веста

11.09.2015 - 13:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега