Жена била нападната пред зграда во Кисела Вода

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 20:00 часот во СВР Скопје, 40-годишната Е.Г. од Скопје пријавила дека околу 19:30 часот пред зграда на подрачјето на Кисела Вода била физички нападната од З.А.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 16:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега