Жена пронајдена мртва во нејзиниот дом во Битола

 

Жена била најдена мртва во нејзиниот дом во Битола, соопшти полицијата.

-Вчера во 18:15 часот во СВР Битола било пријавено дека на ул.„Леринска“ во Битола во сопствената куќа била пронајдена почината 67-годишната О.Р. од Битола. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Битола. По наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција - информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.05.2020 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега