Жешко видео: Станија им честиташе празник на жените разголена и во кревет

Старлетата Станија Добројевиќ на Инстаграм сподели видео и на жените им честиташе 8-ми Март.

Во долна облека и провокативни пози Станија ја фотографира друга девојка од сите агли.

„Снимка од зад сцена.Девојки и жени, среќен 8-ми Март, ве сакам сите“ напишала Станија.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 11:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега