"Зона Замфирова" со години ја криела врската - била заедно со 12 години постарата суперѕвезда

За љубовниот живот на Катарина Радивојевиќ, позната како Зоне Замфирова, малку се знае, бидејќи таа ја крие приватноста како змија нозете. Сепак, според податоците на српските медиуми, таа со години тајно била во врска со Бенисио Дел Торо.

Катарина признава дека била заедно со 50-годишната ѕвезда, но вели не сака резервна љубов, не сака компромиси, сака вистинска љубов и среќно семејство, па така таа приказна се завршила.

 

 

 

 

 

21.08.2017 - 17:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа