Зорица предизвика „земјотрес“ во студиото: Мажите не можеа да го тргнат погледот од нејзиниот задник (ВИДЕО)

Белграѓанката Зорица Антиќ со секси танц се претстави на „Пинкови ѕведи“ и ги остави сите со подотворена уста.

Имено таа се бави со балет, а одлична е и во тверкање.

Таа ги доби сите пет гласови, а машкиот дел од публиката и жирито уживаа во овој настап.

Погелднете како изгледаше тоа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 12:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега