Бртини Спирс во најлошо издание досега: Објави ново видео во долна облека и ги загрижи фановите

Пејачката Бритни Спирс не престанува да ги шокира своите обожаватели со објавите на социјалните мрежи.

Овој пат, таа ги изненади сите објавувајќи видео во долна облека и високи потпетици, додека танцуваше на хитот на Мадона „Justify My Love“. Како што многумина коментираат, таа воопшто не изгледа добро на клипот, па фановите беа загрижени дали сè е во ред со неа.

"Таа е дрогирана. Повикај полиција", Исусе Ајде да се молиме за неа "," Бритни, сите сме збунети дали си добро? "," Боже, каде е нејзиното семејство? Таа не е добра ". и ѝ дозволија да објавува вакви работи “, гласат некои од коментарите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.10.2020 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега