„Чекам твое дете“: Бремена жена влета среде венчавка и предизвика хаос (ВИДЕО)

Венчавка во Детроит требало да биде мала и интимна прослава, со пријател.и и блиско семејство, но поради една личност, целата венчавка се претворила во вистинско шоу.

Младенцие стоеја пред сматичарот за да го изговорат своето судбоносно „ДА“,а во тој момен се појави жена и почна да вика на цел глас.

-Ентони! Се преправаш дека не ме познаваш.Денес не ги испи своите лекови? Ентони! Знам дека ме слушаш...носам твое дете- викала таа.

Ќерката на невестата се обидела да ја смири жената, велејќи и дека е подобро да си замине.

Не е познато како завршила оваа драма, но целата сцена заврши на Тик-Ток.

@danielleondemand

Pregnant side chick crashes wedding ##foryoupage ##drama ##wedding ##sidechick

♬ original sound - danielleondemand

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.08.2020 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега