Четири лица се степале во Скопје - момче повредено донесено во болница

Во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ бил донесен синоќа во 03:09 часот бил донесен повреден 18-годишниот Т.К. од Скопје.

Тој кажал дека истата вечер во околу 03.00 часот на ул.„Иван Козаров“, додека бил со 19-годишниот Д.Д. од Скопје, настанала физичка пресметка со 19-годишниот А.А. и 19-годишниот М.П., двајцата од Скопје, поради нерасчистен долг. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.09.2020 - 17:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега