Драма кај Градски парк: Повеќе лица претепале вработен во продавница за бела техника

На 20.09.2023 околу 21.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во продавница за бела техника во Градски парк, вработениот А.В.(51) од Скопје бил физички нападнат од неколку лица, известија од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

21.09.2023 - 16:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега