Фејсбук целосно падна

Социјалната мрежа „Фејсбук“ целосно падна. Многу корисници воошшто не можат да ја користат. Многумина имаат проблеми и со Инстаграм и Ватсап. Проблеми имаат сите земји во светот.

Засега не е познато што е проблемот, а се очекува компанијата „Фејсбук“ да се огласи кога проблемот ќе биде надминат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.04.2021 - 23:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега