ФОТО +18: Станија се надмина себеси- како од мајка родена легна на креветот и бесрамно позираше

Кога ќе се спомене името Станија веќе на сите им е познато за кого станува збор и кога ќе помислите дека сте виделе баш сѐ од неа, таа ќе објави нова фотографија и повторно ќе се надмине себе си.

Станија Доброевиќ е старлета која не се срами да покаже кожа, а така и овојпат таа позираше целосно гола легната на кревет.

Вешто ги скрсти нозете за да не се покаже повеќе од што треба, а градите ги покри со раката на нејзиното момче кое и подава шоља кафе за добро утро.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.05.2021 - 10:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега