ФОТО: Антониа Гиговска позираше гола - градите ги покри со рацете

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска својата линија ја доведе до совршенство и сега ужива да се фотографира полугола.

Таа е задоволна од своето тело и често објавува и провокативни фотографии.

Овој пат изненади со фотографии на кои позира без маичка и градник, а градите ги има покриено со своите раце.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

19.01.2022 - 14:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега