(ФОТО) Автобуси на ЈСП се кријат и паркираат по објекти на ЈП Водовод и канализација Скопје

Автобуси на ЈСП се кријат и паркираат по објекти на ЈП Водовод и канализација Скопје.

Фоотографиите се направени кај прочистителна станица Волково. 

За автобусите на ЈСП да не бидат блокирани од страна на приватниците со протести, истите се кријат по објекти под управување на Град Скопје.

 

25.11.2022 - 11:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега