ФОТО: Дејвид Бекам повторно ја бакна својата 9-годишна ќерка во уста - фановите згрозени

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам се најде на удар на критики кога неговата сопруга, модната креаторка Викторија Бекам објави фотографии од него и нивната ќерка, 9-годишната Харпер.

Имено, тие се фотографирани додека Дејвид ја бакнува својата наследничка во уста, додека пред нив држат есенски венец.

„Најдобар татко“, напишала поранешната пејачка на „Спасј грлс“ во опис на објавата.

Иако повеќето пријатели им напишале дека се прекрасни, имало и такви кои ги критикувале Бекамови поради овој потег.

„Го обожавам твоето семејство, но никогаш нема да ги разберам родителите кои си ги бакнуваат децата во уста“, „Зошто ја бакнуца во уста?“, „Те молам, престани да ја бакнуваш така“, гласеле некои од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

The best daddy @davidbeckham #HarperSeven X

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Oct 20, 2020 at 11:04am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2020 - 14:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега