ФОТО: Манекенка потроши 100.000 евра за да има најтенок струк на светот - вели дека не се кае

Дора Родригез се натпреварувала за Мис Универзум, а сега го изненади светот кога го покажа екстремно тенкиот струк.

Имено, манекенката потрошила околу 110.000 евра за преку операција да дојде до најтенкиот струк на светот.

 
 
 
View this post on Instagram

She was as simple as quantum physics...

A post shared by Dora Rodriguez  (@dorarodriguez.es) on Sep 12, 2020 at 6:44am PDT

„Потрошив повеќе од 100.000 фунти во последните неколку месеци на липосукција и мамопластика. Сè уште не сум размислила за отстранување на ребрата, но веројатно ќе го направам тоа за да ја постигнам мојата цел“, рекла манекенката.

Дора верува дека сега, со ултра тесен струк и силикони во градите, има фигура на Барбика и тело од соништата. Таа истакнала дека е среќна иако направила многу пластични операции.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 08:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега