ФОТО: Почина жена во центарот на Скопје

Во центарот на Скопје вечерва починала жена на возраст од околу 50 години, пишува „Република“.

Според информации на „Република“, на жената ѝ се слошило во близина на зградата на ЕВН.

Возило на Брзата помош веднаш реагирало, но сепак докторите констатирале смрт.

Фотографиите може да се погледнат на „Република.мк“.

03.10.2022 - 22:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега