ФОТО: Полноќен свечен пречек на обрасци за пасоши на македонската граница

Вчера ни стигна нова пратка пасоши, па дополнителниот заменик министер организираше „мала забава“ на граничниот премин вчера на полноќ.

Со десетици фотографии на социјалните мрежи од МВР велат дека граѓаните треба да си ги сменат документите

Граѓаните се соочуваат со можноста цело лето да бидат затворени во Македонија

 

23.02.2024 - 10:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега