ФОТО: Причина за славење во домот на Сашко Коцев - честитки пристигнаа од сите страни

Македонскиот актер Сашко Коцев ретко споделува фотографии поврзани со неговата приватност, на социјалните мрежи.

Но, вчера тој и неговата сопруга имаа голема причина за славење, а тоа е годишнина од брак.

Во таа чест тој објави фотографија од својата свадба на Фејсбук.

„22.09’12 – 22.09’20“, напиша тој покрај фотографијата, а под објавата се нижеа честитки на нивна сметка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.09.2020 - 16:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега