ФОТО: Се огласи и Груби - „Ви благодарам претседателе , ви благодарам на сите

Првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците, Артан Груби кој во новата влада ги задржа истите позиции како и во претходната, по изгласувањето на новата Влада на Фејсбук сподели фотографија со лидерот на ДУИ, Али Ахмети и напиша : 

„Ви благодарам претседателе , ви благодарам на сите“!

17.01.2022 - 13:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега