ФОТО: Се посрамоти „за сите пари“- Станија „се нуди“ за кујнски апарати

Старлетата Станија Добројевиќ секогаш се фалеше дека заработува добро од реклами на Инстаграм, а сега се појави и преписка што зборува поинаку.

Наводната понуда на Станија за соработка се појави на социјалните мрежи.

Старлетата наводно понудила реклама на една компанија на нејзиниот профил на Инстаграм, која има повеќе од милион следбеници, и за возврат да добие миксер или тостер.

"Здраво, дали сте заинтересирани за соработка? Да ми дадете кујнски апарат (еспресо машина, миксер или тостер) и за возврат да ве рекламирам на мојот Инстаграм, кој има повеќе од милион следбеници", наводно напишала Станија.

Тие одговорија кратко со „Не“ и досадоа емотикон кој плаче од смеа.

25.07.2021 - 15:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега