ФОТО: Што ти се случило со лицето, повеќе не личиш на себе - фановите не ја препознаваат Мадона

Кралицата на поп музиката Мадона, не престанува да ги шокира своите фанови со фотографии на Инстаграм.

Имено, многумина коментираат дека Мадона претерала со филтерите.

Меѓутоа не е ни тајна дека пејчката со години подлегнува на естетски корекции.

Таа сега на Инстаграм објави фотографии поради кои наиде на бројни негативни коментари.

„Што ти се случило со лицето“, „Не личиш на Мадона“, „Премногу пластична хирургија“, се дел од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.11.2020 - 22:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега