ФОТО: Во дедевесетите беше синоним за сексапил,а се чини дека не се променило многу- Кармен Електра секси и на 48 години

 

Американската актерка и ѕвезда на серијата „Чувари на плажата“, Кармен Електра, покрај тоа што глумеше во бројни филмови, позираше и за разни машки списанија, меѓу кои и „Плејбој“.

За многумина таа беше и останува синоним за сексапил, а на 48 години сè уште изгледа одлично, па сега повторно го запали Инстаграм и воодушеви повеќе од милион следбеници.

Таа позираше во провокативна поза, облечена во само тесно боди кое ги истакна нејзините бујни гради, мрежести чорапи и вртоглаво високи потпетици!

Кармен еднаш изјави дека резултатите од нејзиниот изглед се строга диета со текот на годините, многу вода и внимателно создадени рутини за нега на кожата во последните 20 години.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.12.2020 - 13:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега