ФОТО: Задник од милион долари - новата фотографија на Џеј Ло повторно во центар на внимание

Јасно е како ден - Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобожуваните, најмоќните и најсексапилните жени на светот, па на кој може да му здодее да ја гледа во такво издание на фотографиите.

Славната Џенифер Лопез, почестила 124 милиони свои фанови со нова фотографија на Инстаграм на која што во прв план го истакнала својот максимално затегнат задник од милион долари.

Се облекла едноставно, онака како што најмногу сака - спортски хеланки и топ маица, па позирала во тоалет покрај кадата

Станува збор за селфи фотографија со која што Џеј Ло по којзнае кој пат ги воодушевила сите со својот задник.

Погледнете ја фотографијата:

 
 
 
View this post on Instagram

Back at it and ready for the weekend.  @NiyamaSol

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jun 26, 2020 at 7:10pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.06.2020 - 09:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега