Гвинет Палтроу се фотографираше целосно гола за роденден - ги воодушеви сите освен една личност (ФОТО)

Холивудската актерка Гвинет Палтроу реши за својот 48. роденден да се фотографира гола. Иако многумина ова го дочекаа со воодушевување, не беше таков случајот со нејзината ќерка.

Славеничката позираше на Инстраграм, градите ги покри со рацете, а нозете ги прекрсти.

Со оглед на тоа што таа има 7 милиони следачи на Инстаграм, не е изненадување што собра голем број реакции.

На многумина им се допадна овој потег, но не и нејзината 16-годишна ќерка Епл Мартин.

Таа остави комента „МАМА“ кој означуваше дека е загрижена поради целата ситуација.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 20:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега