Исчезнатото момче од Битола е пронајдено

Младото момче Стефан Ангеловски од Битола за кого вчера беше објавено дека му се губи секаква трага е пронајдено.

Момчето било пронајдено синоќа.

Од ЦУК информираат дека полициски службеници го пронашле Стефан околу полноќ, но повеќе детали нема.

Претходно беше објавено дека Стефан е од битолската населба Горно Оризари и беше упатен апел за негово пронаоѓање.

13.06.2024 - 09:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега